Online : 1
Bugün : 8
Toplam : 98687

Hakkımızda

Nüans Mobilya yılların verdiği tecrübeyi, 1999 yılında, Hasanpaşa`da 100 m2 imalat alanıyla başlamış olduğu sektörde, Modoko`da bulunan, 1500 m2 imalat ve showroom alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Nüans Mobilya olarak tüketiciye sağlam, kaliteli, çağdaş ve modern ürünleri en ekonomik koşullarda ve en uygun ödeme fırsatlarıyla buluşturmayı kendimize amaç edindik. Tüketiciye ekonomik ürünleri, beklentilerin üzerinde bir kalite anlayışıyla sunmamız Firmamızın rakiplerinden ayrıldığı en önemli noktadır.

Misyonumuz ;
Müşteri beklentileri hedefi doğrultusunda çalışmalarına yön veren, marka gereği ve sorumluluğunu kendisine ilke edinen, yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ar-ge model tasarımlarında kilim gibi dokuyan, yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, hizmetin gerçekleştirilmesinde, müşteri memnuniyeti, milli ekonomiye katkı, iş istihdamı, üretimde maliyet, verimlilik, kalite anlayışı ve değer yargılarını özümsemiş güvenilir sektör devi, lider referans kuruluş olmak.

Vizyonumuz ;
Sürekli olarak, Dünya ve Türkiye’deki her türlü gelişmeleri yakından takip ederek ve verimli çalışarak, kendimizi yenileyip geliştirmek ve farklılık oluşturmaktır.

Kalite Politikamız ;
Daima Yüksek Kalitede Üretim Yapmayı Amaçlayan, Sürekli Gelişen Teknoloji ile Birlikte Gelişmeyi Kendine Amaç ve ilke edinen firmamız için, Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutmak Ve Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uymak Öncelikli Görevimizdir.
Anasayfa | Hakkımızda | Referanslar | İnsan Kaynakları | İletişim
Tüm Hakları Nüans Mobilya'ya Aittir. © 2010 || Marka INTERACTIVE